AKTUALITY A AKCE


Ať už jste místní, či zdaleka, zveme vás do našich kostelů. Speciálně se pro vás otevřou ve večerních hodinách v pátek 2.6.2023. Přijďte zakusit Boží přítomnost v krásných stavbách, duchovní hudbě, ztišení, setkání s dalšími lidmi,...

V úterý 16.5. vyrážíme na podvečerní farní pouť do Štěchovic, kde bude v 18:00 sloužena mše svatá v kostele sv. Jana Nepomuckého. Máte-li zájem o společnou dopravu autem, kontaktujte p. Jiřího Pecha nebo o.Ondřeje Kapasného.

V neděli 12.3. navštíví naši farnost biskup Václav Malý s bohoslovci. Všichni jste srdečně zváni na mši svatou v Poříčí v kostele sv.Havla v 8:30 a následně na faru ke společnému posezení.

Je to již 11 let co se účastníme Tříkrálové sbírky. Do koledování se zapojilo 6 skupinek a bylo 6 stacionárních míst. Celkem 18 dětí..